Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84399

Darbo skelbimo numeris

84399

Darbo aprašymas

Darbas su įmonių vadovais. Paslaugų pristatymas, konsultavimas ir pardavimas. Naujų klientų paieška. Sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas. Komunikabilumas, respektabili išvaizda, mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai. Nemažesnė nei 5 metų patirtis pardavimų srityje.

Gerą, laiku mokamą atlyginimą ir premijas. Naujų ir senų darbuotojų periodinius apmokymus. Karjeros galimybes. Siūlome įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Mes siūlome darbą su paslaugomis, neturinčiomis analogų Lietuvoje.

CV galite siųsti ir el.paštu nurodę pareigybę "vadybininkas" info@jumsinfo.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 8 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 8 d.

Sėkmingai dirbanti jau devintus metus verslo informacijos srityje, New World Baltic, UAB plečia savo veiklą.