Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165500

Pardavimo vadybininkas Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Šiandien savo klientams siūlome šią, pardavimą skatinančią, reklamą:
  • - 1588 skambučių centro paslaugas;
  • - www.1588.lt reklamines pozicijas;
  • - reklamą „Lietuvos ryto“ televizijoje;
  • - „Google AdWords“ rėmėjų nuorodas;
  • - reklamą Vilniaus miesto „ACM“ ekranuose;
  • - Lietuvos ir užsienio įmonių duomenų bazes

Reikalavimai

  • Prisijungti prie pardavimo komandos Vilniuje kviečiame:
  • - Aktyvaus pardavimo darbo ieškančius energingus ir savarankiškus kandidatus;
  • - Kūrybingas asmenybes, sugebėsiančias klientams parinkti tinkamiausius reklamos sprendimus ir įrodyti jų naudą;
  • - Tuos, kurie kiekvieną mėnesį nenuilstamai sieks kuo aukštesnių pardavimo rezultatų o juos įgyvendinę neabejos, kad atlygis už darbą motyvuoja tolimesniems pasiekimams.

Įmonė siūlo

  • Įvadinius produkto ir profesionalaus pardavimo mokymus;
  • - Darbą jaunatviškame, pardavimo profesionalų kolektyve, visokeriopą pardavimo vadovų pagalbą;
  • - Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • - Reikiamomis darbo priemonėmis aprūpintą šiuolaikišką darbo vietą, kurioje Jūs dirbsite nuo pirmadienio iki penktadienio, tradiciniu darbo laiku

Darbo skelbimo numeris
#165500
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!