https://www.cvmarket.lt/222765

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222765

Pardavimo vadybininkas-specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Aktyvi naujų klientų paieška;
- komercinių pasiūlymų ruošimas, derybų vedimas, sutarčių sudarymas;
- santykių su esamais klientais palaikymas;
- įsitraukimas ir dalyvavimas įmonės kasdieninėje veikloje.


Reikalavimai

-patirtis pardavimų srityje privalumas;
-aukštasis išsilavinimas;
-darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-lietuvių, anglų, rusų kalbos žinių mokėjimas, lenkų kalba privalumas;
-darbo patirtis su spalvotaisiais metalais privalumas;
-atkaklumas ir kantrybė, siekiant teigiamų darbo rezultatų;
-komunikabilumas.

Reikalavimų komentarai:
Aukštasis išsilavinimas. Žinoma, išsilavinimas svarbu, ypač tam tikrose srityse: dėmesį kreipiame į asmenines savybes, darbo patirtį, iniciatyvumą, o ne į įgytą išsilavinimą.
Užsienio kalbų mokėjimas. Pagal veiklos specifiką pageidautina mokėti (dažniausiai reikalingos – anglų, rusų, lenkų) užsienio kalbas. Jūsų gebėjimas bendrauti, rašyti, pateikti informaciją kita kalba – itin svarus argumentas Jums !
Lietuvių kalbos mokėjimas.Darbuotojas-(a) turi mokėti ne tik užsienio kalbų, bet išmanyti valstybinę lietuvių kalbą – gebėti ne tik sklandžiai kalbėti, reikšti mintis, bet ir taisyklingai rašyti, kad galėtų tinkamai reprezentuoti įmonę.
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.Mūsų darbuotojas geba taikyti kompiuterinę techniką ir šiuolaikines informacines technologijas. Geriausia, kai gebate ne minimaliai, bet laisvai naudotis kompiuteriu, dirbti su pagrindinėmis programomis. Pagal siūlomą darbo specifiką bus reikalinga susipažinti ir paskui mokėti dirbti su tam tikra konkrečia kompiuterine programa.
Darbo patirtis.Pagal siūlomą darbo specifiką priimtume į darbą žmogų be darbo patirties, atsižvelgdami, kad tokį darbuotoją galima išmokyti pagal savo įmonės poreikius.
Įvairios darbuotojo-(os) savybės: komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas, gebėjimas laiku ir kokybiškai atlikti užduotis.


Įmonė siūlo

- galimybę save realizuoti pardavimų srityje;
- stabilų atlyginimą nuo 450-700 € netto bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Bus įgyjama profesinė kompetencija savarankiškai ir atsakingai atlikti sudėtingą darbą šiose verslo įmonės kūrimo srityse: rinkos tyrimas, verslo įmonės (padalinio) veiklos planavimas, įmonės (padalinio) veiklos organizavimas pagal verslo pobūdį, verslo būklės kontrolė, verslo plėtra.

Mūsų įmonė užtikrina sėkmingą karjerą ir suteikia pakankamą teorinių ir praktinių žinių taikymo pagrindą verslo vadybininkui-specialistui jų būsimoje veikloje. Jie tampa specialistais, vadovais, pripažintais savo srities ekspertais.


Darbo skelbimo numeris
#222765

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 22 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 23 d.

CVMarket.lt klientas

UAB "Medelsta" vykdo prekybą spalvotais metalais ( adresas - Dūmų g. 3, Naujoji Vilnia). Juos atvežame iš gerai žinomų ir prekiaujančių savo produkcija visoje Europoje Rusijos gamyklų. Visi siūlomi produktai turi aukštą jų kokybę patvirtinančius sertifikatus – kokybės pasus. Pirkėjui pageidaujant, papildomai pateikiame laboratorinių tyrimų išvadų protokolus, o taip pat supažindiname su pirkėjų, jau įsigijusių ir naudojančių minėtus produktus, patirtimi.
UAB "Medelsta" siūlo Jums šiuolaikinius plastikinius dvisienius kuro rezervuarus su automatizuota kuro sistemą žemes ūkio bendrovėms, transporto, statybos ir kt. įmonėms. Mūsų darbas koncentruotas į klientų norų tenkinimą, būtent, mūsų tikslas yra remiantis ilgamete patirtimi bei žiniomis suprasti klientų poreikius, patarti jiems priimant sprendimus. Mūsų darbo metodas – kompleksinis, kvalifikuoti įmonės specialistai atlieka visus logistikos, derinimo, tiekimo bei priežiūros darbus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Pardavimo vadybininkas-specialistas (-ė)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!