Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas (spynos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15477

Darbo skelbimo numeris

15477

Darbo aprašymas

"Bonus Vita" klientė - turi išskirtines teises platinti žinomiausių Vokietijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos ir kitų šalių spynų, rankenų, vyrių ir kitos durų furnitūros gamintojų produkciją Lietuvoje nuo 1995 metų ir šiuo metu ieško PARDAVIMO VADYBININKO

  • Darbo pobūdis:

  • Aktyvus prekės pardavimas potencialiems klientams visoje Lietuvoje

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Rusų kalba
  • Sėkminga aktyvaus pardavimo patirtis
  • Amžius iki 35 metų
  • Geras mūsų veiklos srities išmanymas

  • profesinio tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje kompanijoje
  • socialines garantijas
  • stabilų, motyvuojantį ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą
  • Kitas darbui reikalingas priemones

Papildoma informacija

  • Konfidencialumą garantuojame
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus
  • Kontaktinis telefonas 8682 29018

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 2 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 2 d.

UAB Bonus Vita - konsultacinė įmonė, užsiimanti personalo paieška, atranka, įvertinimu ir mokymais. Padedame darbdaviams ir darbuotojams surasti vieniems kitus. Konsultuojame ir mokome dirbti veiksmingai bei pasiekti geriausią rezultatą esant sudėtingoms konkurencinėms sąlygoms.