Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12770

Pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas su rezervavimo sistema “Amadeus”
Tiesioginis pardavimas ir klientų aptarnavimas.
Orientacija į rezultatus

Reikalavimai

Klientų aptarnavimo ir pardavimo patirtis turizmo srityje
Puikūs darbo kompiuteriu ir “Amadeus” rezervavimo sistema įgūdžiai
Mokėti anglų kalbą ( raštu ir žodžiu)

Galimybę tobulėti, pažintines keliones bei geras darbo sąlygas
Stabilų atlyginimą, kitas nuo darbo rezultatų priklausančias skatinimo priemones
Mobilų telefoną

Darbo skelbimo numeris
#12770

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. balandžio 9 d.
Įvestas:
2006 m. kovo 24 d.

Viena didžiausių Lietuvos turizmo agentūrų “Wrislit”, įkurta 1994 metais, siūlo profesionalias kelionių organizavimo paslaugas.
“Wrislit”, priklausanti nacionalinėms bei tarptautinėms turizmo, oro transporto asociacijoms, siūlo platų kelionių žeme, oru ir vandeniu pasirinkimą.
Nuo 2004 m. balandžio įkūrėme savo filialą aukščiausiame Baltijos šalyse dangoraižyje – verslo centre "EUROPA".

Daugiau