Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #107583

Pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiandien savo klientams siūlome šią, pardavimą skatinančią, reklamą:
- 1588 skambučių centro paslaugas;
- www.1588.lt reklamines pozicijas;
- reklamą „Lietuvos ryto“ televizijoje;
- „Google AdWords“ rėmėjų nuorodas;
- reklamą „TV antenos“ savaitraštyje;
- reklamą Vilniaus miesto „ACM“ ekranuose;
- reklamą stenduose keliuose;
- Lietuvos ir užsienio įmonių duomenų bazes

Reikalavimai

Prisijungti prie pardavimo komandos Vilniuje kviečiame:
- Aktyvaus pardavimo darbo ieškančius energingus ir savarankiškus kandidatus;
- Kūrybingas asmenybes, sugebėsiančias klientams parinkti tinkamiausius reklamos sprendimus ir įrodyti jų naudą;
- Tuos, kurie kiekvieną mėnesį nenuilstamai sieks kuo aukštesnių pardavimo rezultatų o juos įgyvendinę neabejos, kad atlygis už darbą motyvuoja tolimesniems pasiekimams.

Pirmenybę teiksime turintiems pardavimo įgūdžių!

Ieškančius ramaus „uosto“ ir nuo darbo rezultatų nepriklausančio atlyginimo – prašome nesikreipti!

Įmonė siūlo

- Įvadinius produkto ir profesionalaus pardavimo mokymus;
- Darbą jaunatviškame, pardavimo profesionalų kolektyve, visokeriopą pardavimo vadovų pagalbą;
- Visas socialines garantijas;
- Reikiamomis darbo priemonėmis aprūpintą šiuolaikišką darbo vietą, kurioje Jūs dirbsite nuo pirmadienio iki penktadienio, tradiciniu darbo laiku.

Darbo skelbimo numeris
#107583
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!