Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78132

Darbo skelbimo numeris

78132

Darbo aprašymas

- Pardavimo strategijų įgyvendinimas;
- Darbas su nuolatiniais klientais ir naujų paieška;
- Produktų ir sprendimų pristatymas potecialiems užsakovams.

Reikalavimai

- Puiki lietuvių ir gera anglų kalba raštu ir žodžiu (rusų - privalumas);
- Darbo patirtis aktyvaus pardavimo srityje;
- Bendros elektros/elektronikos žinios;
- Atsakingumas, komunikabilumas, greita orientacija;
- Kompiuterinis raštingumas;
- Automobilis, vairuotojo pažymėjimas.

- Įdomų ir aktyvų darbą sparčiai augančioje naujos technologijos kuriančioje ir diegiančioje įmonėje;
- Geras darbo sąlygas;
- Atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 4 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 4 d.

UAB “JML GROUP” veiklos kryptis - didmeninė prekyba aktyviaisiais ir pasyviaisiais elektronikos komponentais. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su daugeliu elektroninių komponentų gamintojų visame pasaulyje. Galime pasiūlyti daugiau kaip 300 000 pavadinimų prekių. Siūlome gerai žinomų ir aukštą pripažinimą pasaulyje pelniusių gamintojų produkciją ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione.