Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104220

Darbo skelbimo numeris

104220

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais;
Sutarčių ir komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos su būsimais ir esamais klientais;
Sėkmingo bendradarbiavimo su esamais klientais užtikrinimas ir jų kokybiškas aptarnavimas;
Pagalba projektų vadovui, jo deleguotų užduočių vykdymas;
Darbas su Navision Axapta programa.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas, pageidautina - statybos srityje;
2 metų pardavimo vadybininko darbo patirtis statybų sektoriuje;
Statybinių konstrukcijų išmanymas, darbo brėžinių skaitymas;
Geri darbo su Microsoft Office programų paketu įgūdžiai;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Iniciatyvumas ir savarankiškumas, derybiniai įgūdžiai.

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Karjeros perspektyvas;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus. CV prašome siųsti el. paštu: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. balandžio 22 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 7 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.