Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #26037

Pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome pardavimo vadybininkų darbui su aukštos kokybės JAV gamybos dažais „PPG architectural“ ir „HVAC sistemomis“ (orinis šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas)

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas;
anglų k. pagrindai
automobilis, darbo patirtis būtų privalumas

Siūlome perspektyvią, gerai apmokamą, ilgalaikę darbo vietą. Darbas judrus.

Papildoma informacija

Darbas siūlomas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, siųsdami CV pridėkite nuorodą į kokį miestą kandidatuojate.
CV siųsti el. paštu: info/eta/valkor.lt arba tel./faks. 2774827

Darbo skelbimo numeris
#26037
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!