Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #335499

Pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pardavimų vadybininko pareigos įmonėje, kurios pagrindinė veikla - didmeninė alkoholio ir kitų produktų prekyba Lietuvoje ir Europoje.

  • Nuolatinė naujų klientų paieška ir bendravimas su esamais klientais;
  • Pasiūlymų ruošimas;
  • Prekių užsakymų ir likučių kontrolė;
  • Įmonės ir produkcijos reprezentavimas;
  • Vadovo užduočių vykdymas;
  • Darbas su prekybos tinklais.

Reikalavimai

  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas naudotis Word, Exel, Power point programomis;
  • Atsakomybė ir komunikabilumas;
  • Patirtis pardavimų srityje (privalumas - didieji prekybos tinklai);
  • Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

  • Siūlome priedus priklausančius nuo Jūsų rezultatų;
  • Supratingą ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti pardavimų srityje.

Atlyginimas - 600 - 1 000 Eur atskaičius mokesčius.

Darbo skelbimo numeris
#335499
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!