Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100694

Pardavimo vadybininkas/ė

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Klientų užsakymų vykdymo organizavimas;
Sutarčių ir komercinių pasiūlymų ruošimas;
Pagalba projektų vadovui, jo deleguotų užduočių vykdymas;
Darbas su Navision Axapta programa.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina statybinis);
Statybinių konstrukcijų išmanymas, darbo brėžinių skaitymas;
Puikūs darbo kompiuterinėmis Microsoft Office programomis įgūdžiai (MS Word, MS Excel);
Puikūs šnekamosios ir rašomosios anglų ir rusų kalbų įgūdžiai
Iniciatyvumas ir savarankiškumas.

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Karjeros perspektyvas;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#100694

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. vasario 6 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 6 d.

UAB "Markučiai"- viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!