Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10607

Darbo skelbimo numeris

10607

Darbo aprašymas

  • Aktyvus atliekų tvarkymo paslaugų pardavimas fiziniams ir juridiniams asmenims.
  • Atliekų tvarkymo paslaugos: buitinių atliekų išvežimas, antrinių žaliavų surinkimas, supirkimas, statybinio laužo išvežimas, pavojingų atliekų tvarkymas, pakuotės atliekų tvarkymo organizavimas.
  • Pardavimų veiklos organizavimas ir vykdymas priskirtai klientų kategorijai (pagal apyvartos dydį).
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas, įvedimas į kompiuterinę sistemą, klientų mokumo priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis, ekonominis išsilavinimas.
  • Pusės metų darbo patirtis tiesioginiuose pardavimuose.
  • Pardavimų organizavimo, marketingo žinios.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Geros anglų bei rusų kalbų žinios.
  • Komunikabilumas, dalykiškumas, savarankiškumas.
  • Vairavimo patirtis.
  • Privalumai:
  • Darbo su Rivilės programa patirtis.
  • Vokiečių kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Įmonės automobilį, pagalbą pradėjus darbą.
Galimybę tobulėti ir siekti karjeros, darbas draugiškame kolektyve, geras darbo sąlygas, socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2005 m. lapkričio 23 d.

Pradėdami nuo klasikinio atliekų surinkimo ir gatvių valymo, mes renkame antrines žaliavas, apdirbame pavojingąsias atliekas, siūlome optimalius atliekų tvarkymo būdus įmonių viduje, tokiu būdu mes siūlome pilną modernaus atliekų tvarkymo ir antrinių žaliavų paruošimo perdirbimui spektrą. Vykdydami šią veiklą, mes galvojame apie ateitį, kad galėtume novatoriškai reaguoti į naujas tendencijas ir galimybes, atsirandančias mūsų veiklos srityje. Galiausiai mūsų tikslas yra ir toliau sėkmingai dirbti šia linkme – su naujomis idėjomis ir sampratomis.