Naujausi skelbimai

Pardavimų analitiką (-ę)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110941

Darbo skelbimo numeris

110941

Darbo aprašymas

-Pardavimo ataskaitų rengimas;
-pardavimų rodiklių ir veiklos rezultatų analizė ir kontrolė;
-rinkos kitimo tendencijų bei jų įtakos pardavimams įvertinimas;
-dalyvavimas tobulinant įmonės pardavimų vadybą.
-dalyvavimas biudžeto rengimo procese ir jo vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

-Noras tobulėti, analitinis mąstymas, įžvalgumas;
-greita orientacija, gebėjimas apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir pasiūlyti sprendimus;
-pagrindinių verslo valdymo, apskaitos ir buhalterinių programų principų išmanymas;
-aukštasis išsilavinimas finansų/ ekonomikos/ vadybos arba matematikos srityje;
-mokėti anglų ir rusų kalbas;
-labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

-Įdomų darbą;
-tobulėjimą pardavimų ir įmonės veiklos analizės srityje;
-karjeros galimybes pardavimų vadybos arba finansų/ pardavimų analitikos srityje.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųsti elektroniniu paštu visiems08@gmail.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 27 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 27 d.

Įmonė, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti centriniame biure Vilniuje kviečia: