Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #98898

Pardavimų atstovas (buitinės cheminės priemonės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Lietuvoje savo prekybą ši kompanija yra išvysčiusi per distributorius ir stiprindama savo pajėgas darbui Lietuvos regione ieško Pardavimų Atstovo.
Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas už:

  • bendravimą ir ryšių palaikymą su esamais klientais (prekybos tinklai, didmenininkai, kiti pardaviminiai taškai);
  • aktyvų naujų klientų pritraukimą, sėkmingą produkcijos pardavimą;
  • užsakymų priėmimą, formavimą ir vykdymą;
  • distributorių veiklos koordinavimą;
  • pasiūlymų verslo plėtrai iniciavimą ir teikimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, jog Jūs:

  • turite mažiausiai 2 metų patirtį greito apyvartumo prekių (FMCG) pardavimo srityje;
  • puikiai išmanote sėkmingus pardavimų metodus;
  • esate geras derybininkas ir aktyvus pardavėjas;
  • puikiai išmanote anglų ir rusų kalbas.

Patirtis su trašomis, kosmetikos, namų apyvokai skirtomis buitinėmis chemijos priemonėmis arba priemonėmis nuo kenkėjų ir vabzdžių - didelis privalumas.

Jeigu manote, kad aukščiau išvardinti reikalavimai apibūdina būtent Jus, nepraleiskite galimybės įgyti neįkainojamos patirties sėkmingai besiplečiančioje dinamiškoje ir veiklioje tarptautinėje kompanijoje, kuri garantuoja Jums kompetentingą atlyginimą (fiksuota suma ir dalis užmesčio, priklausanti nuo pardavimų rezultatų) ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Jeigu susidomėjote šia galimybe, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymus (CV) anglų kalba adresu cv@grafton.lt

Papildoma informacija

Taip pat kompanija savo būsimam darbuotojui siūlo įmonės automobilį bei mobilujį telefoną.

Darbo skelbimo numeris
#98898

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 3150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 22 d.
Įvestas:
2010 m. lapkričio 22 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
+ kintama dalis, priklausanti nuo regiono pardavimų rezultatų.

Mūsų klientė – didelė, savo srityje lyderiaujanti tarptautinė kompanija, kuri rinkoje gyvuoja jau daugiau nei 20 metų ir joje dirba net 50 pardavimų atstovų. Ši kompanija gamina ir prekiauja aukštos kokybės veiksmingomis priemonėmis vabzdžiams naikinti, taip pat siūlo platų trašų, ekologiškų ir nekenksmingų klijų-spąstų bei įvairios chemijos namų ūkiams asortimentą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!