Naujausi skelbimai

Pardavimų atstovas Vilniaus regione

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104807

Darbo skelbimo numeris

104807

Darbo aprašymas

- Lentynų priežiūra prekybos centruose;
- Akcijinių prekių išstatymas;
- Prekių tvarkymas bei išdėstymas pagal planogramas (merchandising);
- Užsakymų formavimas;
- Numatytų pardavimų planų įgyvendinimas;
- Pardavimų ataskaitų ruošimas;
Produktas: kosmetika, parfumerija, buitinė chemija, asmens higiena

Reikalavimai

- Būtina bent vienerių metų darbo patirtis mažmeninės ir didmeninės prekybos srityje (verslo sektoriuje!);
- Orientacija į rezultatą;
- Kūrybiškumas, puikūs bendravimo įgūdžiai;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
- Vairuotojo pažymėjimas
Privalumai:
- Darbo patirtis prekyboje.

- Stabilų atlyginimą ir motyvacinius priedus priklausančius nuo rezultatų;
- Geras darbo sąlygas bei visas tam būtinas priemones;
- Įmonės automobilis;
- Karjeros galimybės;
- Visas socialines garantijas;
- Darbą draugiškame ir jauname kolektyve.

Papildoma informacija

CV siųsti būtinai su nuotrauka bei nurodant miestą
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. gegužės 22 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 22 d.

UAB “Ambertonas” - didmeninės  prekybos įmonė turinti stiprią ir išvystytą prekybos bei logistikos bazę, platų kosmetikos, parfumerijos, buitinės chemijos ir asmens higienos prekių asortimentą, tvirtus ryšius su gamintojais. Mes pripažįstame, kad patys svarbiausi ištekliai yra  mūsų  darbuotojai. Mes vertiname savo darbuotojų sukauptas žinias ir patirtį bei skatiname juos imtis didesnės atsakomybės. Darbštūs ir gabūs žmonės yra visos bendrovės sėkmė. Rūpinamės savo darbuotojais, kad sukurtume darnią ir kryptingą komandą, siekiančią bendrų įmonės tikslų. Puoselėjame aplinką, kurioje yra palaikomas, bei skatinamas pripažinimas, inovacija.