Naujausi skelbimai

Pardavimų grupės vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161183

Darbo skelbimo numeris

161183

Darbo aprašymas

- komandos formavimas
- darbuotojų paieška
- konsultantų ugdymas
- konsultantų darbo planavimas, kontrolė
- pardavimų planų ir kitų iškeltų tikslų vykdymo užtikrinimas
- pagalba ir pasitikėjimu paremtų santykių su klientais kūrimas
- tinkamas įmonės reprezentavimas ir aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas

Reikalavimai

- aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (draudimo, ekonomikos, verslo vadyba arba panašus)
- puikus personalo valdymo įgūdžiai, gebėjimas atsirinkiti, motyvuoti ir ugdyti darbuotojus
- sėkminga darbo patirtis aktyviuose pardavimuose
- geri darbo kompiuterio įgūdžiai
- puikus darbo organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas

Mes nesakome, kad bus lengva. Tačiau užtikriname pagarba paremtą darbo kultūrą, profesionalų bendradarbiavimą bei rezultatus atitinkantį atlygį.

Jeigu esate talentinga (as) asmenybė , kuri nebijo iššūkių ir siekia tik aukščiausio rezultato, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Biržai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 30 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio
Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.