https://www.cvmarket.lt/342917

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Pardavimų guru telefonu kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342917

Darbo skelbimo numeris

342917

Darbo aprašymas

Mes - Edvinas, Aistė, Aušra ir Vilija esame pardavimų komandų vadovai. Kaip tik dabar turime laisvų vietų Telia privačių klientų pardavimo komandose ir ieškome žmonių, kurie sustiprintų jas savo talentu. Tai ypatinga galimybė tinkamam kandidatui. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?
Tavo darbas – pasirūpinti klientų poreikiais, patarti jiems bei padėti jiems pasirinkti tinkamus produktus ir paslaugas. Darbas smagus ir su daug atsakomybių. Nors bendraujant su klientais daug laiko teks dirbti savarankiškai, komanda ir vadovai tau daug padės. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi pasiruošęs žengti kitą savo karjeros žingsnį? Tuomet, kviečiame prisijungti.


Reikalavimai

Koks esi tu?
Būsi mūsų atstovas, taigi, svarbu, kad būtum paslaugus. Žinoma, turi sėkmingos pardavimų patirties. Svarbu, kad gali save tinkamai išreikšti lietuvių kalba tiek raštu, tiek žodžiu.

Tavo asmenybė:
Esi orientuotas į sprendimus
Myli klientus
Esi entuziastingas
Nori mokytis ir tobulėti
Esi komunikabilus ir moki įtikinti

Tavo privalumai:
Patirtis pardavimų bei klientų aptarnavimo srityse.
Užsienio kalbų mokėjimas

Susidomėjai? Nori sužinoti daugiau? Laukiam Tavęs! Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu + +37068657654 (Vilija)

Prisijunk prie Telia!Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 3 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 4 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. Esame Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis, kurios kultūra, orientacija į darbuotoją bei inovacijas lėmė aplinkinių įvertinimą „Telia Lietuva“ pripažįstant geidžiamiausiu 2017 m. Lietuvos darbdaviu. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione.