Pardavimų guru telefonu Kaune

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292861

Darbo skelbimo numeris

292861

Darbo aprašymas

Jei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir #atradimų kupiną kelionę, nuversti kalnus technologijų pasaulyje bei #įgyvendinti savo svajonę padaryti pasaulį tobulesnį, tuomet čia yra ta vieta, kurioje tu nori #būti.

Jei nori išmokti parduoti eskimams sniegą ir tapti #pardavimų guru - junkis prie mūsų! Tavo svarbiausia užduotis - aktyvus paslaugų ir produktų pardavimas esamiems klientams telefonu.

Reikalavimai

Sėkmei darbe, reikalinga:

• Taisyklinga lietuvių kalba.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Greita orientacija, informacijos įsisavinimas.
• Atsakingas komunikabilumas.

Būtų šaunu jeigu Tu:

• Turi patirties #pardavimų ar telemarketingo srityje.
• Gebi susikalbėti anglų bei rusų kalbomis.

Mes vadovaujamės DARE CARE SIMPLIFY vertybėmis ir Tau siūlome:

• Įdomų, dinamišką darbą, kuriame kasdien išmoksti naujų dalykų, augi ir ugdai savo kompetencijas bei jauti kaip #tobulėji.
• Plačias #karjeros galimybes įmonėje.
• Galimybę dirbti kartu ir mokytis iš betarpiškų vadovų bei #profesionalų.
• Darbo grafiką, derinamą pagal poreikius bei laisvus savaitgalius ir švenčių dienas.
• Visada laiku mokamą, #motyvuojantį, atlyginimą ir priedus už kokybišką darbą.
• Išskirtines nuolaidas įmonės paslaugoms.
• Papildomą sveikatos draudimą.
• Galimybę linksmai, prasmingai ir bendruomeniškai siekti kompanijos bei asmeninių tikslų, dalyvauti projektuose, papildomose veiklose, #komandiniuose susibūrimuose, prisidėti įgyvendinant savo ir kitų sumanymus.
• Daugybę #mokymų, pašnekesių prieš saulutę pertraukų metu, komandinių „work shop'ų“ ir daug viso kito - tik spėk visur dalyvauti :)

Sudominome? Tuomet laukiame Tavo CV!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 11 d.

UAB „Lintel“ yra viena didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos įmonių, kuri priklauso TEO LT, AB įmonių grupei.
Pas mus puiki vieta pradėti savo karjerą arba grįžti į darbo rinką po ilgalaikių pertraukų. Mes suteikiame naujiems darbuotojams profesionalius mokymus, rūpinamės savo darbuotojų profesiniu tobulėjimu.

Šiuo metu formuojame naujas grupes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Radviliškio kontaktų centruose ir ieškome Klientų vadybininkų (-ių).