Naujausi skelbimai

Pardavimų inžnierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 12938

Darbo skelbimo numeris

12938

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų visoje Lietuvoje paieška bei vizitai,
  • Katalogų platinimas, dalyvavimas parodose, seminaruose, klientų susitikimuose,
  • Bedradarbiavimas su architektais bei rangovais,
  • Techninės specifikacijos sudarymas, paruošimas,
  • Sutarčių paruošimas,
  • Mini seminarų rengimas rangovamas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (techninis su statybos kryptimi).
  • 0.5 - 1 metų panašaus darbo patirtis.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Atsakomybė, sugebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Vairavimo patirtis.

Gerai įrengtą darbo vietą, įmonės automobilį darbo reikalams.
Kolektyvo renginiai, susitikimai su klientais, apmokymai, seminarai.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gegužės 24 d.
Įvestas:
2006 m. balandžio 3 d.

UAB “Metalplast Vilnius” daugiasluoksnių plokščių lyderė Lietuvoje ir lengvų atitvarinių konstrukcijų ekspertas. Kompanija įsikūrė 1998 m. Šiuo metu mūsų bendrovė užima apie 20 % rinkos.