Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #220588

Pardavimų konstultantas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Reklaminių renginių - prezentacijų vedimas,
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais įmonės klientais,
  • Pirkimo - pardavimo sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Pasitikite savimi,
  • Mėgstate ir mokate bendrauti,
  • Turite organizacinių gabumų,
  • Sugebate planuoti savo darbo laiką,
  • Esate pozityviai nusiteikęs (-usi),
  • Esate darbštus (-i), pareigingas (-a), sąžiningas (-a),
  • Turite vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Galimybę pristatyti unikalius produktus rinkoje,
  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje,
  • Socialines garantijas ir atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#220588

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 27 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 25 d.

Vaikis, UAB - nuo 1994 m. metų sėkmingai Lietuvoje veikianti įmonė. 2010 m. buvo įsteigta nauja veiklos sritis – unikalių ir vertingų produktų pristatymas individualiai klientui. Sparčiai didėjantis klientų ratas įmonę įpareigoja ieškoti aukščiausios kvalifikacijos konsultantų bei naujų ir ypatingų produktų, kurie kiek įmanoma labiau palengvintų vartotojų buitį, būtų ekologiški ir naudingi sveikatai.

Šiandien atstovaujame gamintojus, kurie pasaulyje jau yra pripažinti dėl savo gaminių kokybės ir unikalumo.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!