Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12533

Pardavimų konsultantas - inžnierius

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų visoje Lietuvoje paieška bei vizitai;
  • Katalogų platinimas, dalyvavimas parodose, seminaruose, klientų susitikimuose;
  • Bedradarbiavimas su architektais bei rangovais;
  • Techninės specifikacijos sudarymas, paruošimas;
  • Sutarčių paruošimas;
  • Mini seminarų rengimas rangovamas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (techninis su statybos kryptimi);
  • 0.5 - 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakomybė, sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Vairavimo patirtis.

  • Gerai įrengtą darbo vietą, įmonės automobilį darbo reikalams;
  • Kolektyvo renginiai, susitikimai su klientais, apmokymai, seminarai.

Darbo skelbimo numeris
#12533

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. liepos 14 d.
Įvestas:
2006 m. kovo 16 d.

UAB “Metalplast Vilnius” daugiasluoksnių plokščių lyderė Lietuvoje ir lengvų atitvarinių konstrukcijų ekspertas. Kompanija įsikūrė 1998 m. Šiuo metu mūsų bendrovė užima apie 20 % rinkos.

Daugiau