Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #15430

Pardavimų padalinio vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
padalinio veiklos organizavimas ir kontrolė;
numatytų planų įgyvendinimas;
derybos ir santykių palaikymas su VIP klientais;
naujų projektų kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis telekomunikacijų srityje;
Vadovaujančio darbo patirtis;
Gebėjimas suburti komandą bendram tikslui, lyderio savybės;
Puikūs derybiniai įgūdžiai, orientcija į rezultatą;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą augančioje bendrovėje;
Profesinio tobulėjimo galimybę;
Geras darbo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#15430

Informacija apie darbą

visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 1 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 1 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!