Naujausi skelbimai

Pardavimų padalinio vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15430

Darbo skelbimo numeris

15430

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:
padalinio veiklos organizavimas ir kontrolė;
numatytų planų įgyvendinimas;
derybos ir santykių palaikymas su VIP klientais;
naujų projektų kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis telekomunikacijų srityje;
Vadovaujančio darbo patirtis;
Gebėjimas suburti komandą bendram tikslui, lyderio savybės;
Puikūs derybiniai įgūdžiai, orientcija į rezultatą;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą augančioje bendrovėje;
Profesinio tobulėjimo galimybę;
Geras darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugsėjo 1 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 1 d.

Bendrovė teikia plataus spektro telekomunikacijų paslaugas moderniausiomis ryšio priemonėmis.
Bendrovės misija – tapti kompetentingiausia kompanija, teikiančia duomenų perdavimo paslaugas bevielėmis technologijomis.