Naujausi skelbimai

Pardavimų projektų vadovas/-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311899

Darbo skelbimo numeris

311899

Darbo aprašymas

  • Projektinės dokumentacijos analizė ir pasiūlymų ruošimas
  • Bendravimas su esamais įmonės klientais
  • Naujų kleintų paieška
  • Derybos dėl geriausių sąlygų ir kainos

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (2 metai ir daugiau)
  • Techninis išsilavinimas (privalumas)
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų/rusų ar kitų užsienio kalbų mokėjimas

Įmonė siūlo

  • Dinamišką ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje
  • Visas socialines garantijas
  • Patrauklų darbo rezultatus atitinkantį atlygį
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 12 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 14 d.

ViaCon grupės įmonės priklauso Skandinavijos įmonių grupei „ViaCon International“. Grupės įmonės projektuoja, gamina ir tiekia platų produktų asortimentą geležinkeliams ir keliams tiesti, tiltams statyti ir prižiūrėti, inžineriniams lauko tinklams. Įmonių produkcija plačiai žinoma civilinės inžinerijos, aplinkosaugos, vandentvarkos ir atliekų tvarkymo sistemų srityje.
Plečianti savo veiklą ViaCon Baltic įmonių grupė kviečia prisijungti prie komandos profesionalias, drąsias, iniciatyvias ir kūrybingas asmenybes, pasiryžusias realizuoti savo potencialą, idėjas, pastangas ir žinias bei kurti Lietuvos infrastruktūros ateitį kartu.