Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #306158

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kuris:

  • Vystytų santykius su ilgalaikiais mūsų partneriais bei prisidėtų prie pardavimų strategijos įgyvendinimo;
  • Išsiaiškintų verslo klientų poreikius ir pateiktų poreikius atitinkančiu sprendimus;
  • Taikytų turimus pardavimo įgūdžius verslo klientų plėtros projektuose;
  • Bendradarbiautų su komandos nariais sprendžiant pardavimų projektų įgyvendinimo klausimus;
  • Entuziastingai įsitrauktų į kitus mūsų organizaciją puoselėjančius projektus.

Reikalavimai

  • ne mažesnės nei 2-3 m. darbo patirties pardavimų srityje;
  • realaus klientų krepšelio, kuriuo būtų galima pasididžiuoti savo darbinėje patirtyje
  • derybinės patirties ir plataus požiūrio į verslą;
  • gebėjimo klausytis ir išgirsti, ko reikia klientui;
  • neišsenkančio optimizmo ir realaus požiūrio į kasdienius darbo procesus;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

  • Prisijungsi prie ELITINĖS pardavimų komandos, kuri spinduliuoja optimizmu bei kūrybinėmis idėjomis!
  • Dalyvausi įvairiuose projektuose, mokymuose bei įmonės atmosferą stiprinančiuose renginiuose;
  • Dirbsi dinamišką darbą, kuriame tobulėsi ir matysi savo darbo rezultatus kiekvieną dieną, prisidėsi prie savo finansinės laisvės kūrimo!

Darbo skelbimo numeris
#306158
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!