2022-07-29 11:26:48
2023-02-22 15:25:07

Pardavimų skyriaus vadovo (infrastruktūros projektai)

CVMarket.lt klientas
Žiūrėti skelbimus

Darbo aprašymas

Pardavimų ir marketingo strategijos kūrimas, vystymas, diegimas; naujų sprendimų rinkai pateikimas; pardavimų planavimas ir ataskaitų rengimas; pardavimų komandos darbo organizavimas ir koordinavimas, darbuotojų motyvavimas ir jų veiklos tobulinimas; pardavimų strategijos konkretiems projektams nustatymas; konkurentų veiklos vertinimas; kontaktų su pagrindiniais suinteresuotaisiais subjektais rinkoje palaikymas ir plėtojimas; santykių su klientais valdymas; derybų vedimas ir sandėrių sudarymas nustatytos kompetencijos ribose.

Reikalavimai

aukštasis techninis, inžinerinis ar vadybinis išsilavinimas;
vadovaujančio darbo pardavimų srityje patirtis (privalumas patirtis statybos, infrastruktūros ar kitų techninių inžinerinių projektų pardavime);
geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, MS Project);
pardavimų, derybų vedimo, vadovavimo, komandos motyvavimo įgūdžiai;
strateginis mąstymas, aktyvumas, savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, lyderio savybės, novatoriškumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą ir savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, konkurencingą atlygį, profesinių ambicijų ir saviraiškos galimybes.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Pardavimų skyriaus vadovas (infrastruktūros projektai)" siųsti el. paštu: vilnius@noriudarbo.lt arba faksu: 8 5 2784064. Telefonas pasiteiravimui: 8 5 2691076, kontaktinis asmuo - Asta . Konfidencialumą garantuojame.