2022-07-29 11:26:48

Pardavimų specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kuris:

● Vystytų santykius su mūsų Klientais bei prisidėtų prie pardavimų strategijos įgyvendinimo, pritraukiant naujus;
● išsiaiškintų verslo Klientų poreikius ir parduotų paslaugų sprendimus, atitinkančius jų poreikius;
● taikytų turimus ir naujus pardavimo įgūdžius pritraukiant ir išlaikant verslo klientus;
● dalyvautų parodose;
● vyktų į komandiruotes.

Reikalavimai

● Derybinės patirties ir plataus požiūrio į verslą; ● gebėjimo klausytis ir išgirsti, ko reikia klientui ir netgi padėti jam pamatyti platesnes galimybes jo verslo gerovei; ● neišsenkančio optimizmo ir savarankiško požiūrio į darbą; ● šnekamosios anglų kalbos. Didelis privalumas būtų, jei: ●mokėtum lenkų kalbą; ●turėtum darbo patirties maisto logistikoje.

●Dirbsi ne monotonišką darbą, turėsi kupiną iššūkių darbo turinį ir galimybę siūlyti klientams tikrai kūrybiškus sprendimus;
●turėsi galimybę save realizuoti savarankiškumą skatinančioje aplinkoje, realiai prisidėti prie savo ir įmonės gerovės kūrimo;
●dirbsi stabilioje, ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje organizacijoje;
●turėsi galimybę gilinti savo kompetencijas, nes mūsų kolegos - savo srities žinovai ir mielai pasidalins savo patirtimi;
●gausi konkurencingą, rezultatus atitinkantį atlygį;
●Tave pasitiks pozityvus ir profesionalus kolektyvas!