Naujausi skelbimai

Pardavimų telefonu vadybininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162658

Darbo skelbimo numeris

162658

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis - prekių ir paslaugų pardavimas telefonu
Darbo laikas: dieninės grupės - nuo 9:00 iki 16:00
vakarinės grupės - nuo 16.10 iki 20:40.

Reikalavimai

Tikimės, jog mokate bendrauti, turite gerą dikciją, atkakliai siekiate maksimalaus rezultato
Mielai priimsite tiek perspektyvius studentus, tiek aktyvius pensijinio amžiaus žmones
Siunčiant CV prašome nurodytii, kurioje pardavimo grupėje dieninėje ar vakarinėje pageidaujate dirbti.

Siūlome mokymus, patrauklų atlygį ir darbą draugiškame kolektyve

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 28 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 28 d.

UAB E-Z WAY veikla - profesinės literatūros leidyba ir telerinkodara