Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165355

Pardavimų telefonu vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis - prekių ir paslaugų pardavimas telefonu
Darbo laikas: dieninės grupės - nuo 9:00 iki 16:00
vakarinės grupės - nuo 16.10 iki 20:40.

Reikalavimai

Tikimės, jog mokate bendrauti, turite gerą dikciją, atkakliai siekiate maksimalaus rezultato
Mielai priimsite tiek perspektyvius studentus, tiek aktyvius pensijinio amžiaus žmones
Siunčiant CV prašome nurodytii, kurioje pardavimo grupėje dieninėje ar vakarinėje pageidaujate dirbti.

Siūlome mokymus, patrauklų atlygį ir darbą draugiškame kolektyve

Papildoma informacija

CV galite siųsti per www.cvmarket.lt sistemą arba el.paštu: irina.vaskeleviciene@e-zway.lt

Darbo skelbimo numeris
#165355
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!