Naujausi skelbimai

Pardavimų vadovas (-ė) (fitoterapiniai produktai)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 369647

Darbo skelbimo numeris

369647

Darbo aprašymas

Produktų krepšelio valdymas ir vystymas;
Medicinos atstovų komandos darbo koordinavimas;
Produktų rinkodaros strategijos rengimas ir įgyvendinimas;
Ryšių palaikymas ir bendradarbiavimas su vaistinių tinklais, svarbiais klientais;
Įmonės produktų reprezentavimas konferencijose, parodose;
Naujų produktų įvedimas;
Rinkos analizė ir vertinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas farmacijos, medicinos ar sveikatos srityse būtų privalumas;
Būtina bent 2 metų produkto/pardavimų vadovo patirtis su vaistinių tinklais, gydytojais;
Gebėjimas reaguoti į rinkos pokyčius, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatus;
Puikūs derybiniai, komunikaciniai įgūdžiai;
Geri anglų, rusų kalbų praktiniai įgūdžiai.

Prisijungti prie augančios, veržlios, ambicingos įmonės komandos;
Galimybę dirbti su inovatyviais ir rinkoje neturinčiais analogų fitoterapiniais produktais;
Erdvę kurti, realizuoti savo idėjas platinant produktų žinomumą ir auginant pardavimus;
Galimybes užsidirbti nuo pasiektų rezultatų (pozicijai yra skiriamas automobilis).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 20 d.

„Smart HR“ klientas – UAB „Innovative Pharma Baltics“ yra vienintelė tik fitoterapinių produktų gamintoja Lietuvoje. IPB priklausančioje mokslinių tyrimų laboratorijoje šiuo metu yra išvystyti 29 fitoterapiniai preparatai. Įmonė savo fitoterapinius produktus parduoda ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Danijoje ir Baltarusijoje.

Prie ambicingos komandos kviečiame prisijungti PARDAVIMŲ VADOVĄ (-Ę) Vilniuje.