Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #96688

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Naujam komandos nariui būtų patikėtas įmonės PARDAVIMŲ SKYRIAUS darbo organizavimas ir Jis būtų atsakingas už:

  • Pardavimų proceso tobulinimą, skyriaus darbo efektyvumo didinimą;
  • Strateginį ir operatyvinį pardavimų valdymą;
  • Rinkos tyrimų atlikimą ir rezultatų vertinimą bei būsimų pardavimo darbų planų sudarymą;
  • Esamų pardavimų didinimą ir plėtrą, aktyvią Klientų paiešką, ilgalaikių santykių su Klientais valdymą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad JŪS turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą ekonomikos arba vadybos srityje. Žinoma, labai svarbu, kad savo teorines žinias jau būtumėte įtvirtinęs sėkmingoje bent trijų metų praktikoje ir galite pasigirti rezultatyviais pardavimais bei sėkmingu vadovavimu. Būtų idealu, jei JUMS logistikos sektorius būtų suprantamas ir įdomus kaip ir mūsų esamai komandai.

Mes vertiname atsakomybę, gebėjimą savarankiškai kelti sau tikslus ir juos pasiekti. Kadangi Pardavimų skyriaus vadovo darbas neatsiejamas nuo bendravimo su įvairiais žmonėmis, mes tikimės, kad JŪS būsite puikus komunikatorius, derybininkas ir lyderis gebantis suburti komandą darbui. Mums svarbu, kad atstovaudamas mūsų įmonę klientams ir partneriams galėtumėte laisvai bendrauti anglų ir rusų kalbomis.

Jei JUMS įdomu tai ką siūlome ir manote, kad susidorosite su šiais iššūkiais, kviečiame JUS prisijungti prie mūsų ambicingo, jauno ir draugiško kolektyvo! Garantuojame JUMS, kad čia turėsite puikias galimybes ir sąlygas augti ir tobulėti kartu su mumis.

Darbo skelbimo numeris
#96688
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!