Naujausi skelbimai

Pardavimų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3881

Darbo skelbimo numeris

3881

Darbo aprašymas

Ilgus metus besispecializuojanti IT srityje, KŪB "Aiva sistema" ieško regioninių pardavimų vadovų.
Darbo pobūdis: pardavimo agentų ir vadybininkų regionuose pasirinkimas ir vadovavimas. Asmeninė aktyvi klientų paieška, internetinių svetainių , interneto ryšio,e-komercijos ir CRM programų pardavimas.

Reikalavimai

    Reikalavimai: aktyvumas, komunikabilumas, iniciatyvumas. Universitetinis išsilavinimas.Darbo patirtis vadybos arba IT srityje būtų privalumas.

Įmonė siūlo: galimybę tobulinti žinias vadybos ir IT srityse, karjeros galimybes ir mokymus, solidų, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą

Įmonė siūlo: galimybę tobulinti žinias vadybos ir IT srityse.Susipažinsite su naujausiomis interneto taikymo galimybėmis. Apmokysime informacinių technologijų ,kokios interneto ryšio galimybės, vėliau - kitas verslo valdymo programas, pardavimo ir marketingo technologiją.

Siūlome karjeros galimybes - priėmimą pastoviam darbui , atstovavimą tam tikriems regionams, vadovavimą regioninėms vadybininkų grupėms.

Kadangi mūsų produktas turi didelę rinką- keliasdešimt tūkstančių įmonių vien Lietuvoje ir dar užsienyje, neturi analogų Lietuvoje ir jo kaina pakankamai maža pagal galimybes, todėl aktyvus ir iniciatyvus vadybininkas gali uždirbti daug didesnį atlyginimą negu bet kurioje kitoje srityje.

Papildoma informacija

CV siusti el paštu: regina@office.aiva.lt arba faksu: (8-5) 2127825
Tel: 2123258

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2004 m. lapkričio 28 d.
Įvestas:
2004 m. lapkričio 3 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 300 iki 3000 LTL per mėn.

AIVA SISTEMA įkurta 1990 m. Pagrindinė veikla programavimas, interneto paslaugų teikimas, interneto svetainių kūrimas ir palaikymas.