Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininką

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71600

Darbo skelbimo numeris

71600

Darbo aprašymas

Kuris bus atsakingas už:
- aktyvią klientų poreikių analizę;
- darbą su stambaus verslo klientais;
- optimalius produktų pardavimus ir klientų konsultavimą;
- pardavimų organizavimą;
- ilgalaikio bendradarbiavimo sutarčių vykdymo organizavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės :
- esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą ekonomikos ar vadybos srityse;
- turite ne mažiau kaip 3 metų sėkmingų pardavimų patirties pardavimu sektoriuje (būtent su stambiais  klientais);
- išmanote greitai “judančių “ produktų ir paslaugų rinką;
- turite puikias pardavejo žinias;
- esate įgijęs puikius bendravimo įgūdžius, atsakomybės jausmą;
- esate energingas, optimistiškas;
- esate orientuotas į rezultatą, o ne į procesą;
- gerai kalbate angliškai;
- turite galiojančias vairuotojo teises.

Įmonė siūlo

- atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir rezultatų;
- tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;

Papildoma informacija

CV iki 2009 m. birželio 25 d. siųsti: darbas.w8@gmail.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 16 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 11 d.

Įmonė, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti centriniame biure Vilniuje kviečia: