Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #25673

Pardavimų vadybininkas (-ė) (didmeninė prekyba elektronikos prietaisais)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-klientų paieška,
- ryšių su esamais klientais palaikymas,
- rinkos tyrimas,
- įmonės platinamos produkcijos pardavimas.

Reikalavimai

-aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas elektronikos, telekomunikacijų, automatikos, elektrotechnikos ar panašiose srityse;
- darbo patirtis pardavimų srityje (platinant elektronikos gaminius - privalumas);
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
- vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
- anglų kalbos pagrindai.

tobulėjimo galimybes, atlyginimą, susidedantį iš stabilios ir kintamos dalių.

Darbo skelbimo numeris
#25673
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!