Naujausi skelbimai

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (HoReCa)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84607

Darbo skelbimo numeris

84607

Darbo aprašymas

Mūsų klientei - įmonei, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti Klaipėdoje reikalingas (-a)

HoReCa SRITIES PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:
- aktyvių pardavimų vykdymas,
- ryšių su esamais klientais palaikymas bei naujų klientų paieška,
- derybų vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

- ne mažesnė nei 2-3 metų darbo patirtis aktyvių pardavimų HoReCa srityje,
- aukštesnysis išsilavinimas,
- analitinis mąstymas, organizaciniai gebėjimai, savarankiškumas, atsakingumas,
- greita orientacija, įžvalgumas, gebėjimas apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir pasiūlyti sprendimus,
- geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas,
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
- aukštasis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

- patrauklų darbo užmokestį,
- visas socialines garantijas,
- karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik kandidatus patekusius į antrąjį atrankos etapą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 19 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 12 d.

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, dešimt metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per dešimt veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!