Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343854

Darbo skelbimo numeris

343854

Darbo aprašymas

Jei esi ambicingas, atsakingas, bendraujantis, analitiškai mąstantis ir turi patirties pardavimo srityje, siūlome Tau užduotį! Ieškome komandos nario, kuris:

- būtų atsakingas už maisto pakuočių bei kitų žaliavų pardavimą;
- analizuotų rinką;
- padėtų formuoti produktų asortimentą;
- pristatytų naujus ir esamus produktus potencialiems klientams;
- išlaikytų ir plėtotų nuolatinius ryšius su esamais klientais;
- valdytų pardavimo procesus (sutarčių sudarymas, derybų vedimas, klientų atsiskaitymų koordinavimas).

Reikalavimai

- Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
- geri bendravimo įgūdžiai;
- aktyvumas;
- užsibrėžtų tikslų siekimas;
- analitinis mąstymas;
- gebėjimas formuoti užduotis kolegoms;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

- Darbo rezultatus atitinkantį ir konkurencingą bei laiku mokamą atlyginimą (bazė + priedai nuo rezultatų);
- automobilį;
- aiškią motyvacinę sistemą;
- darbą augančioje įmonėje;
- puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikiamas priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 28 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 15 d.

Mes specializuojamės pakavimo medžiagų rinkoje ir didmeninėje maisto pakuočių bei indų prekyboje. Esame maisto pakuočių srities profesionalai - randame optimalius sprendimus, padedančius mūsų klientams įgyti pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius. Plėsdami klientų ratą bei produktų asortimentą ieškome iniciatyvaus, naujo komandos nario – pardavimo vadybininko (ės) Kauno regione.