Pardavimų vadybininkas (-ė ) VIP1

CREDO PARTNERS, UAB

Darbo skelbimo numeris

367241

Darbo aprašymas

Mes, Credo Partners įmonės darbuotojai, atstovaujame jauną, veržlų kolektyvą. Mūsų vizija – veržlus ir atsakingas darbuotojas, kuris nori augti ir tobulėti pardavimų srityje. Pirmenybę teikiame asmeninėms savybėms, o visa kita išmokysim.

Reikalavimai

JEIGU TU:

  • Moki arba nori išmokti parduoti eskimui sniegą
  • Dar tik pradedi kaupti savo darbinę patirtį arba galvoji keisti darbą;
  • Esi komandinis žaidėjas
  • Mėgsti laiką planuoti pats
  • Turi tikslą, bet trūksta finansų jį pasiekti
  • Galvoji, kad kalbėjimas yra tavo stiprioji pusė

Įmonė siūlo

MES TAU:

  • Siūlome vietą draugiškame kolektyve, kuris yra pasiruošęs tau padėti augti ir tobulėti
  • Esame paruošę darbo vietą pačiame Kauno centre
  • Siūlome dirbti tau patogiausiu laiku
  • Laiku mokamą atlyginimą, todėl svajonės link eisi daug sparčiau
  • Prižadame apmokyti specialiai tau surengtuose mokymuose
  • Siūlome darbą su vienu iš rinkos lyderių
  • Pažadame draugišką kolektyvą, kuris, esant poreikiui, net rytine kava pasirūpins
  • Šalia esantys kavinės darbuotojai pasiūlys rytinės kavos su ypatinga nuolaida

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 30 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 1 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 910 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Pardavimų vadybininkas (-ė )

Credo Partners nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. Vertiname tai ir saugome klientų pasitikėjimą. Credo Partners dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą. Taip siekiame dar geriau dirbti Jums.

Žiūrėti profilį