Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1791

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- klientų konsultavimas ir kompiuterinės įrangos pardavimas;
- darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška, pardavimo sutarčių sudarymas;
- darbas su verslo klientais, projektų ruošimas.

Reikalavimai

- panašaus darbo patirtis;
- aukštasis išsilavinimas IT arba vadybos srityje;
- geras kompiuterinės įrangos išmanymas;
- sugebėjimas savarankiškai įsisavinti IT naujoves;
- sugebejimas savarankiškai siekti rezultatų;
- gerai mokėti lietuvių, anglų ir rusų kalbas;
- geri derybų ir bendravimo įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas;
- IT rinkos išmanymas (privalumas).

Siūlome geras darbo sąlygas ir įdomų darbą IT srityje, galimybę mokytis ir tobulėti, socialines garantijas, premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką su nuoroda "Pardavimų vadybininkas (-ė)" siųskite el. paštu: cv@inida.lt arba faksu (8-37) 311426.

Darbo skelbimo numeris
#1791
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!