Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2870

Darbo skelbimo numeris

2870

Darbo aprašymas

• Aktyvus paslaugų pardavimas Klaipėdos regione
• Efektyvios komunikacijos standartų su centriniu ofisu užtikrinimas
• Galimybė patikrinti ir įtvirtinti savo įgūdžius pardavimų srityje

Reikalavimai

Mums yra svarbios šios darbuotojo savybės:
• Savarankiškumas, iniciatyvumas;
• Lojalumas;
• Atkaklumas;
• Tikslingumas ir nuoseklumas

Įmonė siūlo

• Nuolatinį darbą jaunoje, dinamiškoje komandoje;
• Iššūkius Tavo profesinei karjerai;
• Galimybę mokytis, augti, tobulėti;
• Atlygį, kurio Tu esi vertas, priklausantį nuo Tavo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Lauksime Tavo gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško su nurodytu pageidaujamu darbo užmokesčiu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 17 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 17 d.

UAB „Žvilgsnis iš arčiau“ didžiausia kreditų valdymo ir skolų išieškojimo įmonė Lietuvoje. Bendrovė, veikianti penktus metus, yra pripažinta kreditų valdymo, skolų išieškojimo, įmonių patikimumo vertinimo specialistė. Mūsų įmonės darbuotojams tenka susidurti ir spręsti pačias sudėtingiausias Lietuvos įmonių problemas, darbuotojai iš arti gali pažinti Lietuvos rinkos subtilybes bedraudami su kitų įmonių vadovais. Dirbant tokį darbą yra galimybė labai tobulinti savo ekonomines ir teisines žinias ir tokiu būdu realizuoti save. Esame paruošę ne vieną specialistą, kuris šiandien darbuojasi aukštose pareigose Lietuvos ir užsienio įmonėse.
Dabar mes ieškome Tavęs – veržlaus, organizuoto, turinčio idėjų ir energijos jas įgyvendinti. Šiandien mes Tau siūlome galimybę realizuoti savo žinias, praktinius įgūdžius, karjeros siekius pirmaujančioje bendrovėje, šiose pareigose: