Pardavimų vadybininkas(-ė) Klaipėdoje (kosmetika ir maisto papildai)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1420 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Esi ambicingas (-a)? Mes taip pat! Ieškome naujo nario sparčiai augančioje įmonėje. Mes esame itin ambicinga komanda dirbanti su gerai žinomais prekiniais ženklais, tokiais kaip Cell Fusion C, TRX2, The Organic Pharmacy, Viridian, Eco by Sonya ir kt. Turime kelias veiklos sritis, gerai žinomą www.newcrush.com, distribucinį verslą bei į profesionalus orientuotą www.tikprofesionalams.lt platformą. Esi tobulas kandidatas (-ė) jeigu mėgsti spręsti problemas, mėgsti pokyčius ir mėgsti inicijuoti idėjas. Tavo misija šioje pozicijoje suteikti komandai visus reikiamus resursus ir įkvėpti ją auginti pardavimus. Ieškome žmogaus, kuris mokėtų efektyviai ir kūrybiškai spręsti visas su produktų pardavimu susijusias problemas.

Koks bus Tavo darbas?

  • Aktyvus bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su esamais klientais (grožio salonai, kosmetologai);
  • Potencialių klientų paieška ir santykių užmezgimas;
  • Įmonės produktų bei procedūrų pristatymas ir pardavimas klientams (Cell Fusion C, TRX2, The Organic Pharmacy, Viridian);
  • Įmonės produktų bei procedūrų išmanymas;
  • Klientų poreikio išaiškinimas ir tinkamiausio sprendimo paieška;
  • Įmonės iškeltų tikslų siekimas ir pardavimų planų įgyvendinimas;
  • Mokymų ir seminarų klientams organizavimas;
  • Derybų su klientais vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Kandidatuok jeigu:

  • Tave itin motyvuoja pardavimai bei iškeltų tikslų siekimas
  • Turi analogiško darbo patirties (kosmetikos, kosmetologijos, medicinos arba SPA srityje) –privalumas;
  • Mėgsti rodyti iniciatyvą , generuoti idėjas ir jas įgyvendinti;
  • Turi greitą orientaciją ir aktyviai sprendi iškilusias problemas;
  • Nemėgsti standartinio darbo ofise ir mieliau renkiesi darbą, kuris yra nemonotoniškas;
  • Esi pozityvus ir energingas žmogus;
  • Moki dirbti savarankiškai;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office paketas);
  • Turi vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Įmonė siūlo

  • Dinamišką darbą modernioje ir augančioje įmonėje;
  • Galimybę tapti tikru kosmetikos bei maisto papildų ekspertu (-e);
  • Itin draugiškus bei iniciatyvius kolegas.

Atlyginimas:

  • Nuo 1 420 EUR prieš mokesčius (bruto) + bonusinė sistema. Atlyginimas derinamas