Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167248

Pardavimų vadybininkas (-ė) Lentvaryje / Trakuose

CVMarket.lt klientas
Lentvaris
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška ir jų poreikių išsiaiškinimas.
  • Klientų poreikius atitinkančių draudimo sprendimų pasiūlymas.
  • Ilgalaikių ryšių palaikymas su esamais klientais.
  • Draudimo pasiūlymų, sutarčių ruošimas ir pasirašymas.
  • Darbo veiklos analizė ir ataskaitų pateikimas.

Reikalavimai

Jeigu Jūs žinote kas yra pardavimai verslui, esate išsilavinęs, turite tikslą, ir savo iniciatyvumo bei atkaklumo dėka norite būti pardavimų lyderiu, tuomet siūlome pasinaudoti proga ir prisijungti prie mūsų komandos.

Dinamišką darbą didžiausioje Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupėje. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo karjeros ambicijas. Taip pat, bendrovė siūlo nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą darbo užmokestį, papildomą skatinimą už pasiektus tikslus, visas aktyviam darbui reikalingas priemones ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose.

Darbo skelbimo numeris
#167248

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Lentvaris
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 2 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 2 d.

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, kurianti ir teikianti draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU.
Savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų, patenkinančių įvairiausius poreikius, spektrą bei teikiame didelį dėmesį klientų aptarnavimui.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!