Pardavimų vadybininkas (-ė) NVS regionui

BLUNITRANS, UAB

Darbo skelbimo numeris

372541

Darbo aprašymas

Aktyvūs transporto paslaugų pardavimai telefonu naujiems verslo klientams;
Derybos su potencialiais klientais;
Nuolatinis darbas su esamais klientais, jų aptarnavimas, krovinių pervežimo kontrolė;
Bendravimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;
Kitos su pardavimo procesu susijusios užduotys.

Reikalavimai

Taisyklinga GERA rusų kalba PRIVALOMA;
Komunikabilumas, savarankiškumas;
Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, greitas darbo tempas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

PRIVALUMAI:
Darbo patirtis paslaugų pardavimo srityje;
Rusų gimtoji kalba.

Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje transporto paslaugų kompanijoje;
Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
Mokymus Jūsų kompetencijos ugdymui;
Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;
Realias karjeros galimybes;
Galimybę derinti mokslus ir darbą;
Pagarbų požiūrį į darbuotojus;
Darbo vietą moderniame verslo centre.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 16 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB Blunitrans siūlo platų logistikos paslaugų pasirinkimą: krovinių gabenimo, muitinės tarpininkų ir sandėliavimo paslaugas. Įmonėje dirbantys profesionalūs logistikos specialistai teikia aukščiausios kokybės paslaugas palankiausiomis kainomis. Kiekvienas klientas mums itin svarbus, todėl dirbame individualiai su kiekvienu užsakovu bei stengiamės pasiūlyti optimaliausius logistikos sprendimus.

Įmonės specializacija – smulkiųjų, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas sausumos transportu bei multimodaliniai pervežimai. Didelis patikimų partnerių tinklas visoje Europoje leidžia pasiūlyti greičiausius įmanomus krovinių pristatymo terminus ir užtikrinti maksimalų krovinių saugumą.

Žiūrėti profilį