Naujausi skelbimai

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (verslo dovanos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69406

Darbo skelbimo numeris

69406

Darbo aprašymas

Mūsų klientė yra tarptautinės verslo dovanų asociacijos narė ir atstovauja specializuotą reklamos šaką Lietuvoje: siūlo itin platų originalių verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų asortimentą.

Darbo pobūdis:
Verslo dovanų ir reklamos prekių pardavimas, aktyvi naujų klientų paieška, pasiūlymų ruošimas, derybos, sutarčių sudarymas, ryšių su esamais klientais palaikymas, pastovus duomenų bazės papildymas ir atnaujinimas.

Reikalavimai

  • puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • pardavimų patirtis;
  • aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • orientacija į rezultatą, aktyvumas, atsakingumas, imlumas naujovėms.

Dinamišką, įdomų darbą, mokymus, karjeros perspektyvas, geras darbo sąlygas, konkurencinį, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el.paštu atranka@noriudarbo.lt arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (verslo dovanos)".

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 8 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 17 d.

"noriu personalo sprendimų grupė“ (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima pirmąją vietą Lietuvoje pagal vykdytų atrankų skaičių per 2006 metus; pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo konsultacinių bendrovių Lietuvoje (pagal 2007 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "Verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).