Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #509788
Atranka internetu

Pardavimų vadybininkas/-ė Vilniuje

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Bendrovės gaminamų produktų pardavimas ir pardavimų plėtra;

Kreditų kontrolė;

Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;

Produktų priežiūra prekybos taškuose;

Užsakymų formavimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (prekyba/ekonomika/vadyba - privalumas);

Iniciatyvumas, komunikabilumas, pareigingumas, savarankiškumas;

Sklandus darbas biuro programinės įrangos paketu;

Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;

Sėkmingo darbo patirtis pardavimų vadybos srityje - privalumas.

Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą - metinis darbo užmokestis iki 25 000 eurų (neatskaičius mokesčių).

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;

Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse;

Priskiriamą kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose;

Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą bei papildomų naudų paketą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#509788

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1230 - 1935 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 8 d.

AB „Žemaitijos pienas" - viena didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Baltijos šalyse turinti pažangiausius gamybinius pajėgumus. "Žemaitijos pienas" produkcija yra parduodama ir aukštai vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Per daugelį metų sukaupta darbo patirtis ir unikalios receptūros šiandien leidžia vartotojams pateikti platų produktų, pasižyminčių puikiu skoniu ir aukšta kokybe, asortimentą. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite adresu www.zpienas.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!