Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167184

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Naujų klientų paieška bei derybų su jais vedimas;
- Įmonės siūlomos produkcijos pardavimas;
- Komercinių pasiūlymų bei sutarčių rengimas;
- Atsiskaitymų kontrolė;
- Ataskaitų ruošimas įmonės vadovams.

Reikalavimai

- Būtina sėkminga aktyvių pardavimų darbo patirtis su barų, restoranų, kavinių reikmenų ar švaros ir higienos prekėmis.
- Puikūs derybų vedimo įgūdžiai telefonu ir tiesioginio kontakto metu;
- Komunikabilumas;
- Geri planavimo įgūdžiai;

- Įdomų ir perspektyvų darbą jauname, draugiškame kolektyve;
- Visas socialines garantijas;
- Stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius neriboto dydžio priedus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167184

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 1 d.

UAB „Bareka“ įsteigta 2008 metais.
UAB „Bareka„ siūlo platų barų, restoranų, kavinių reikmenų, bei švaros ir higienos produktų asortimentą įvairaus pobūdžio klientams visoje Lietuvoje. Per įmonės veiklos metus sukaupta patirtis leidžia mūsų esamiems ir potencialiems klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės higienos ir švaros produktus, bei kitus reikmenis naudojamus paslaugų, gamybos sektoriuje ir buityje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!