Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4278

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB Eugvilsta pagrindinė veiklos sritis yra prekyba visuomeninės paskirties bei paprastomis laminuotomis, faneruotomis vidaus patalpų durimis. Taip pat prekiaujame piešgaisrinėmis vidaus patalpų bei išorės durimis bei vartais, šarvuotos durys, priešgaisriniais stogo liukais, jų įrengimas bei aptarnavimas, konsultacijos. Mes siūlome šias paslaugas šias paslaugas:

  • Dūmų šalinimo sistemų įrengimas (priverstinė ventiliacija arba dūmų šalinimo liukai);
  • Švieslangių montavimas ir jų tiekimas;
  • Priešgaisrinių durų, pertvarų, montavimas ir tiekimas;
  • Lamintuotų bei dažytų vidaus ir laukujų durų tiekimas bei montavimas;

Reikalavimai

Reikalavimai:

- Analogiško darbo patirtis (pageidautina statybų verslo srityje)
- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
- Geros anglų, rusų ir lenkų kalbų žinios būtų privalumas.
- Geri kompiuteriniai įgūdžiai
- Komunikabilumas, iniciatyvumas
- Vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Siulomas darbo pobudis:

- Aktyvus pardavimas
- Darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška
- Darbas su tiekėjais ir partneriais
- Pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas
- Derybų vedimas
- Klientų konsultavimas
- Darbų paskirstymas, priežiūra ir koordinavimas, efektyvus
problemų sprendimas

Darbo skelbimo numeris
#4278

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
valstybės tarnautojas
Atlyginimas: Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. sausio 1 d.
Įvestas:
2004 m. gruodžio 1 d.

UAB „Eugvilsta“, užsiemanti prekyba durimis, vartais, stoglangiais, priėšgaisrine įranga ir pan.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!