Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308962

Darbo skelbimo numeris

308962

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška užsienio rinkose;
  • Gaminamos produkcijos pristatymas naujiems klientams;
  • Darbas su esamais klientais;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis, aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Aktyvaus pardavimų vadybininko patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios, prancūzų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir visapusišką kolegų pagalbą;
  • Priedus, priklausančius nuo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 14 d.

UAB FREOR LT – profesionalios prekybinės šaldymo įrangos bei šaldymo agregatų gamintoja, sėkmingai parduodanti savo produkciją Europos ir NVS šalių rinkose.
Mes plečiame savo veiklą ir siūlome prisijungti prie augančios komandos, kurioje vertinamas kiekvienas darbuotojas. Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome: