Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104546

Darbo skelbimo numeris

104546

Darbo aprašymas

Komercijos ir rinkodaros departamentas, Pardavimo ir prekybos palaikymo skyrius.

Darbo aprašymas:

  • Partnerių pardavimo apimčių didinimas;
  • Aktyvi naujų partnerių paieška;
  • Komercinių pasiūlymų, prezentacijų rengimas, sutarčių derinimas, derybos;
  • Pardavimo rodiklių analizė, ataskaitų teikimas;
  • Partnerių mokymai ir jų prekybos vietų nuolatinė priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos ar verslo administravimo specializacija);
  • Ne mažesnė kaip 2 metų aktyvaus pardavimo patirtis;
  • Puikūs organizaciniai, derybiniai, įtaigaus pardavimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel, Power Point);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai.

Privalumai:
Rusų kalbos mokėjimas.
Darbo patirtis parduodant finansines paslaugas verslo klientams.

Įmonė siūlo

  • patrauklų atlyginimą
  • tarptautinės įmonės socialines garantijas
  • karjeros galimybes
  • geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones
  • kvalifikacijos tobulinimo galimybes

Papildoma informacija

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „Pardavimų vadybininkas/ -ė" siųskite faksu (8 5) 205 93 77, el. paštu atranka@gf.lt arba adresu: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 15 d.

Finansų įstaiga „General Financing" yra viena Lietuvos vartojimo lizingo paslaugų ir vartojimo kreditų rinkos lyderių. Privatiems asmenims vartojimo lizingo paslaugas ir vartojimo kreditus bendrovė teikia daugiau nei 800 taškų visoje Lietuvoje.

„General Financing“ priklauso Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupei. „Societe Generale“ atstovybėse 85 pasaulio šalyse dirba per 163 tūkst. darbuotojų, aptarnaujama daugiau kaip 30 mln. privačių klientų.
Finansų įstaigos „General Financing“ mažmeninio lizingo paslaugos ir vartojimo kreditai yra teikiami 12 bendrovės klientų aptarnavimo skyrių, „Lietuvos pašto“ skyriuose, „Maxima“, „Topo centro“ parduotuvėse ir kitose „General Financing“ ženklu pažymėtose partnerių parduotuvėse ar paslaugų teikimo vietose.

Atsakomybė, profesionalumas, komandinis darbas ir novatoriškas požiūris į klientus bei partnerius – kertinės vertybės, kurias diegiame, kuriomis remiamės ir tikime. Esame stiprūs tuo, kad sugebame suburti profesionalius, kryptingai tikslų siekiančius, tobulėti norinčius darbuotojus. Būtent dėl savo darbuotojų ir jų komandinio darbo sėkmingai augame, greitai prisitaikome prie nuolat kintančių rinkos sąlygų.