Naujausi skelbimai

Pardavimų Vadybininkas (-ė )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343740

Darbo skelbimo numeris

343740

Darbo aprašymas

  • Teikti konsultacijas, įgyvendinant pramoninių objektų bei visuomeninių pastatų statybinių medžiagų projektus (daugiasluoksnės plokštės, metalinės fasado kasetės, profiliuoto plieno stogą laikantys paklotai, šaltai valcuoti plieno profiliai, montažinės angos, profiliuota skarda ir kt.);
  • Projektavimas, skaičiavimai, sąmatų pagal turimus brėžinius sudarymas;
  • Komercinių pasiūlymų ir pardavimo sutarčių rengimas;
  • Darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
  • Klientų vizitavimas Lietuvoje, darbas su statybinėmis kompanijomis, architektais, verslo klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas ( gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Komunikabilumas, organizuotumas, darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumu būtų laikoma panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Profesinį tobulėjimą, motyvuojantį atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.
Atlyginimas:
Nuo 950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

UAB „ MV System“ Lietuvoje specializuojasi pramoninių objektų bei visuomeninių pastatų statybinių medžiagų tiekimo srityje ir siūlo Arclad trapecinio pakloto profilius, bei platų daugiasluoksnių („sandwich“ tipo) plokščių asortimentą.

Sukaupta solidi profesinė patirtis bei siūlomos kokybiškos medžiagos suteikia puikias galimybes plėsti veiklą ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Partnerių diegiamos naujausios technologijos gamybos procese skatina tobulėti ir leidžia pasiūlyti užsakovams platų teikiamų medžiagų asortimentą.

UAB “MV System” yra oficialus atstovas Lenkijos gamyklos Izopanel Lietuvoje.
Mūsų tikslas – tapti aukčiausio lygio paslaugų kompanija, perprantanti Jūsų poreikius anksčiau, nei Jūs juos įvardinate. Stengiamės, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės, pažangiausias, jo poreikius labiausiai tenkinančias paslaugas ir produktus. Tuo pačiu siekiame, kad klientas jaustųsi išskirtinis ir pasitikėtų mumis, suteikdami nuolatinį bei kokybišką aptarnavimą.