Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 32045

Darbo skelbimo numeris

32045

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - įmonė, atstovaujanti specializuotą reklamos šaką Lietuvoje ir siūlanti platų originalių verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų asortimentą.

Darbo pobūdis:
verslo ir reklamos dovanų pardavimas, aktyvi naujų klientų paieška, pasiūlymų rengimas, ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

o aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
o sėkmingų pardavimų patirtis;
o darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
o puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, derybiniai gebėjimai;
o orientacija į rezultatą, savarankiškumas, lankstumas.

Dinamišką, įdomų darbą, mokymus, karjeros perspektyvas, geras darbo sąlygas bei nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el.paštu vilnius@noriudarbo.lt arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "Pardavimų vadybininkas".

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 27 d.

\"noriu personalo sprendimų grupė\" (UAB \"Noriu darbo\", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima trečiąją vietą pagal vykdytų atrankų skaičių per 2005 metus, o pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo atrankos bendrovių Lietuvoje (pagal 2006 m. sausio mėn. išleisto \"Verslo žinių\" priedo \"Verslo konsultacijos ir mokymai\" duomenis).