Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7437

Darbo skelbimo numeris

7437

Darbo aprašymas

Leidybinė įmonė Vilniuje ieško

PARDAVIMŲ VADYBININKO

Darbo pobūdis:
Reklamos pardavimas

Reikalavimai

- aktyvaus pardavimo patirtis ne mažiau 1 metų,
- darbas kompiuteriu,
- anglų kalbos pagrindai,
- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

- darbo atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų,
- karjeros galimybes,
- galimybę tobulintis,

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųsti su nuoroda PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Atrankos konsultantui:
Personalo konsultavimo centras NOVA LUX
Tel.: (37) 337042, tel./faks.: (37) 337043,
Laisvės al. 84-1, Kaunas LT-42250
El. paštas: sandra@novalux.lt

Internete:http://www.novalux.lt

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. liepos 8 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 14 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.